Toplantı&Etkinlik

Toplantı&Etkinlik

Çanakkale Avec Hotel, iş toplantıları ve buluşmalarınız için mükemmel bir mekan sunuyor. Profesyonel ve şık tasarımıyla dikkat çeken toplantı salonlarımız, tüm detayları düşünülerek hazırlandı.

 

İş odaklı etkinliklerinizde size en iyi hizmeti sunabilmek için son teknoloji donanımlara sahip toplantı ve konferans salonlarımızı sizin için özenle düzenledik. Geniş ve aydınlık salonlarımız, esnek düzenleme seçenekleriyle farklı toplantı formatlarına uyum sağlayabilir. Ayrıca, ses ve görüntü sistemlerimiz, kablosuz internet erişimi ve modern sunum ekipmanlarıyla etkinliklerinizi daha verimli ve etkileyici hale getirebilirsiniz.

 

Profesyonel etkinlik ekibimiz, her ayrıntıyı titizlikle planlar ve organize eder. Size özel taleplerinizi karşılamak ve konuklarınızın konforunu sağlamak için hizmet verirken, işletme ahlakı ve müşteri memnuniyeti prensiplerini ön planda tutarız.

 

Toplantılarınızın yanı sıra, özel yemekler, şirket etkinlikleri ve özel kutlamalar için de uygun mekanlar sunuyoruz. Restoranlarımızda lezzetli ve özenle hazırlanmış menülerimizle konuklarınızı ağırlayabilir, unutulmaz bir deneyim yaşatabilirsiniz.