AVEC HOTEL

Bizi Tanıyın

Çanakkale, Antik Çağ’dan günümüze kadar birçok önemli medeniyete ev sahipliği yapan Anadolu’nun Batı’ya ve Avrupa’ya açılan kapısı durumunda.

Çanakkale, tarihin önemli zaman aralıklarında farklı ülkelerin dikkatini çeken ve stratejik önemi nedeniyle uzun mücadelelere tanıklık etmiş bir şehir.

Devamı

Gün Seç

Rezervasyon

Standart Oda

Özelliklerde son yıllarda yerli ve yabancı turistin ilgisini çeken Çanakkale’de üst düzey misafirperverlik ile rahatça konaklayacağınız Avec Hotel’in standart odası sizleri bekliyor. Standart oda oldukça geniş ve 23 m2'den oluşuyor

Oda Detayı

Superior Oda

Bozcaaada, Geyikli, Troya, Güneyli, Kordon gibi turizm alanlarıyla son yıllarda binlerce turist ağırlayan Çanakkale'de kendinizi evinizde hissetmek için Avec Hotel'i tercih edebilirsiniz.

Oda Detayı

Deluxe Oda

Çanakkale’nin en gözde mekânlarından Avec Hotel’in deluxe odalarında eşsiz konforun ve ferahlığın tadını çıkaracaksınız. Kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz vadi ve şehir manzaralı odalarımızda konaklamanın keyfini ve huzurunu yaşayabilirsiniz.

Oda Detayı

Suit Oda

Avec Hotel’in süit odaları geniş tasarımı ve modern dekorasyonu ile konaklayanlara lüksü yaşatıyor. Kendinizi evinizde hissedebileceğiniz odalarda ihtiyacınız olan her şey özenle hizmetinize sunuluyor.

Oda Detayı

Corner Oda

İstanbul'dan yola çıkıp Ege sahillerine doğru inerken Çanakkale'e mola vermeye ne dersiniz? Turizmin son yıllarda oldukça gelişim gösterdiği Gelibolu Yarımadası'ndaki en nezih ve misafirperver otel olan Avec Hotel'de keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Oda Detayı

Hizmetlerimiz

Servislerimiz

Ücretsiz & Sınırsız Wifi

Hayvan Barınağı

Fitness / Pilates Salonu

Minibar

Kapalı / Açık Otopark

Ücretsiz Transfer

Yürüyüş Parkuru

Toplantı / Etkinlik

Misafir Listesi

Misafir Görüşleri

Sitemiz yapım aşamasındadır.

İletişim Bilgileri

Bize Ulaşın

Avek Otomotiv Yanı
Merkez - Çanakkale

0286 286 00 00

https://www.avechotel.com.tr/